Yhteystiedot

Postiosoite:
Experant Oy
Kranaattikuja 1
70800 Kuopio

Käyntiosoitteet:
Toimistot ja terminaali                     
Asevarikontie 1                               
70800 Kuopio                                 

Korjaamo ja Pesula                     
Kranaattikuja 1                               
70800 Kuopio 

Laskutusosoitteet

Paperilaskut

Experant Oy
Ostolaskut 13057A,
PL 10,
57090 VISMA SCAN

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI2120271800048426
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)
Välittäjätunnus: Finvoice

(sähköpostilla: 13057A@scan.netvisor.fi)

Ajojärjestely runkovuorot / päiväjakelu

Puh. 020 187 6040
experant@experant.fi
Faksi 020 187 6045

Kuljetusesimiehet
Jari Kaasinen 
Marko Pakarinen
 

Terminaali ja yöjakelu

Puh. 020 187 6040
terminaali@experant.fi

Työnjohtaja
Jani Sirviö

Kuljetusesimiehet
Jouni Miettinen 
Elias Harjama

Korjaamo ja Pesula

Puh. 0500 315 203
korjaamo@experant.fi

Asentajat
Joni Hakkarainen 
Anssi Kokkarinen 
Eetu Pitkänen

Laskutus

Tytti Decanter ja Annikki Ryynänen
Puh. 020 187 6057
laskutus@experant.fi

Osto- ja myyntireskontra

Marjatta Mannila
Puh. 044 782 2704
marjatta.mannila@visma.com

Salla Lapveteläinen
Puh. 044 719 1652
salla.lapvetelainen@visma.com

Myyntipäällikkö

Niko Kumpulainen
Puh. 020 187 6041
niko.kumpulainen@experant.fi

Logistiikka- ja laatupäällikkö

Kalle Häkli
Puh. 020 187 6046
kalle.hakli@experant.fi

Toimitusjohtaja

Antti Koistinen
Puh. 020 187 6047
antti.koistinen@experant.fi

Hallituksen puheenjohtaja

Matti Koistinen
Puh. 020 187 6050
matti.koistinen@experant.fi

Suosittele meitä

Yhteystiedot

Experant Oy
Kranaattikuja 1
70800
KUOPIO
experant@experant.fi
www.experant.fi

Mielipiteesi on meille tärkeä

Mitä mieltä olet palveluistamme? Palautteesi on meille tärkeää, jotta voimme kehittää toimintaamme. Voit jättää palautetta helposti suoraan lomakkeella.