Experant Oy tarjoaa valtakunnalliset kuljetuspalvelut Kuopiosta käsin 

Experant  Oy tarjoaa valtakunnalliset kuljetuspalvelut Kuopiosta käsin. Palvelemme vuosien kokemuksella ja ammattitaidolla. Olemme erikoistuneet lämpösäädeltyihin kuljetuksiin sekä raskaankaluston erikoispesuihin. Ota yhteyttä meihin ja pyydä tarjous juuri sinulle sopivasta palvelusta. 


Yhteystiedot

Postiosoite:

Experant Oy

Kranaattikuja 1

70800 Kuopio


Käyntiosoitteet:

Toimistot ja terminaali 

Asevarikontie 1 

70800 Kuopio

Korjaamo ja Pesula 

Kranaattikuja 1 

70800 Kuopio


Laskutusosoitteet:


Paperilaskut
Experant Oy

Ostolaskut 13057A

PL 10

57090 VISMA SCAN

020 187 6040


 experant@experant.fi 


Kranaattikuja 1,

    70800 Kuopio

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostise
Tekstiviestitse

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: FI2120271800048426

Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)

Välittäjätunnus: Finvoice
(sähköpostilla: 13057A@scan.netvisor.fi)


Ajojärjestely runkovuorot / päiväjakelu
Puh. 020 187 6040

experant@experant.fi

Faksi 020 187 6045

Kuljetusesimiehet

Jari Kaasinen 

Marko Pakarinen


Terminaali ja yöjakelu

Puh. 020 187 6040

terminaali@experant.fi


Työnjohtaja

Jani Sirviö

Kuljetusesimiehet

Jouni Miettinen 

Elias Harjama


Korjaamo ja Pesula
Puh. 0500 315 203

korjaamo@experant.fi

Asentajat

Joni Hakkarainen

Anssi Kokkarinen


Laskutus
Tytti Decanter ja Saara Sipilä

Puh. 020 187 6057

laskutus@experant.fi


Osto- ja myyntireskontra
Katriina Laakkonen
Puh. 010 756 4958
katriina.laakkonen@azets.com

Tytti Decanter
Puh. 044 355 2971

tytti.decanter@azets.com

Myyntipäällikkö

Niko Kumpulainen

Puh. 020 187 6041

niko.kumpulainen@experant.fi

Logistiikka- ja laatupäällikkö
Kalle Häkli

Puh. 020 187 6046

kalle.hakli@experant.fi


Toimitusjohtaja
Antti Koistinen

Puh. 020 187 6047

antti.koistinen@experant.fi

Hallituksen puheenjohtaja
Matti Koistinen

Puh. 020 187 6050

matti.koistinen@experant.fi