Experant Oy tarjoaa valtakunnalliset kuljetuspalvelut Kuopiosta käsin 

Experant  Oy tarjoaa valtakunnalliset kuljetuspalvelut Kuopiosta käsin. Palvelemme vuosien kokemuksella ja ammattitaidolla. Olemme erikoistuneet lämpösäädeltyihin kuljetuksiin sekä raskaankaluston erikoispesuihin. Ota yhteyttä meihin ja pyydä tarjous juuri sinulle sopivasta palvelusta. 



Postiosoite:

Experant Oy

Kranaattikuja 1

70800 Kuopio


Käyntiosoitteet:

Toimistot ja terminaali 

Asevarikontie 1 

70800 Kuopio

Korjaamo ja Pesula 

Kranaattikuja 1 

70800 Kuopio



020 187 6040


 experant@experant.fi 


Kranaattikuja 1,

    70800 Kuopio

*Pakolliset kentät

Minulle saa jatkossa lähettää tarjouksia ja informaatiota.

Sähköpostise
Tekstiviestitse

Ajojärjestely runkovuorot / päiväjakelu

Puh. 020 187 6040
experant@experant.fi


Kuljetusesimiehet
Jari Kaasinen

Marko Pakarinen


Terminaali ja yöjakelu
Puh. 020 187 6040
terminaali@experant.fi

Työnjohtaja

Jani Sirviö


Kuljetusesimiehet

Jouni Miettinen 

Elias Harjama

Joona Niskanen


Korjaamo ja Pesula
Puh. 0500 315 203

korjaamo@experant.fi

Asentajat

Joni Hakkarainen

Anssi Kokkarinen

Samuli Issakainen

Myyntipäällikkö

Niko Kumpulainen

Puh. 020 187 6041

niko.kumpulainen@experant.fi

Logistiikka- ja laatupäällikkö
Kalle Häkli

Puh. 020 187 6046

kalle.hakli@experant.fi


Toimitusjohtaja
Antti Koistinen

Puh. 020 187 6047

antti.koistinen@experant.fi

Hallituksen puheenjohtaja
Matti Koistinen

Puh. 020 187 6050

matti.koistinen@experant.fi

Laskutus

Tytti Decanter ja Saara Hietamäki
Puh. 020 187 6057
laskutus@experant.fi

Osto- ja myyntireskontra

Tytti Decanter
Puh. 044 355 2971

tytti.decanter@azets.com


Paperilaskut osoitteseen:

Experant Oy
Ostolaskut 13057A
PL 10
57090 VISMA SCAN


Verkkolaskut:

Verkkolaskuosoite: FI2120271800048426

Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)

Välittäjätunnus: Finvoice


Laskut sähköpostilla: 

13057A@scan.netvisor.fi